Hovedbestyrelsen

Formand

Gabriel Lund

formand@kolt-hasselager-if.dk

5380 2611

Som formand sidder Gabriel med det primære ansvar for driften af hele foreningen og dens underafdelinger.

Næstformand

Tina Kamp

naestformand@kolt-hasselager-if.dk

2814 1706

Som næstformand for forretningsudvalget og hovedbestyrelsen står Tina, sammen med Gabriel, for driften af hele foreningen og dens underafdelinger.

Kasserer

Morten Olsen

kasserer@kolt-hasselager-if.dk

4013 7878

Som kasserer i både hovedbestyrelsen og forretningsudvalget, så sidder Morten med det primære ansvar for hele foreningens økonomi.
Morten er udover dette repræsentant for forretningsudvalget i KHIF Hallens bestyrelse.

Sekretær

Peter Lynnerup

sekretaer@kolt-hasselager-if.dk

6134 9949

Som sekretær og hovedbestyrelsesmedlem er Bente personen, som ved hvad der bliver besluttet på møder og har fingeren på pulsen. Dette er imens at hun samtidig er repræsentant i sponsorudvalget for KHIF.

Suppleant

Bente Ebbesen

ebbesenbente@gmail.com

4088 1993

Samt formand for de enkelte afd.

Formand for KHIF badminton

Heidie Foerson

heidiefoerson@hotmail.com

5190 8790

Formand for KHIF fitness

Peter Jørgensen

connie.peter@mail.dk

6045 6315

Formand for KHIF fodbold

Kim L Kristiansen

kimk8000@gmail.com

2217 2223

Formand for KHIF Gymnastik

Gitte Tang Kristensen

gitte@tangkristensen.dk

4418 0838

Formand for KHIF håndbold

Louise Zaupper

lzaupper@icloud.com

2993 2857

Formand KHIF motionscykling

Rene Petersen

rene.p@oncable.dk

2092 2323

Formand for KHIF petanque

Ove Zaupper

vzaupper@gmail.com

2420 4801

Formand for KHIF tennis

Jesper Schneider

jws.scientometrics@gmail.com

2029 2781

Formand for KHIF volleyball

Michael Feile

michaelfeile@gmail.com

3118 1191

Revisor

Revisor

Dansk Revision

tbis@danskrevision.dk

87 33 12 03

Intern revisor

Kurt Nielsen

kk1@mail.dk

2277 2108

8628 7108

"SuperBrugsen Kolt Park"

KHIF Kunstgræs project 
"SuperBrugsen Kolt Park"

Facebook: KHIF

 Ny tilbygning
Fitness-lokale

 

Mange billeder