Hovedforeningens ordinær generalforsamling, torsdag 19. mar. 2020 kl.20:00,  KHIF-Klubhus, Koltvej 45

Hovedbestyrelsen

Formand

Gabriel Lund

formand@kolt-hasselager-if.dk

5380 2611

Som formand sidder Gabriel med det primære ansvar for driften af hele foreningen og dens underafdelinger.

Næstformand

Tina Kamp

naestformand@kolt-hasselager-if.dk

2814 1706

Som næstformand for forretningsudvalget og hovedbestyrelsen står Tina, sammen med Gabriel, for driften af hele foreningen og dens underafdelinger.

Kasserer

Morten Olsen

kasserer@kolt-hasselager-if.dk

4013 7878

Som kasserer i både hovedbestyrelsen og forretningsudvalget, så sidder Morten med det primære ansvar for hele foreningens økonomi.
Morten er udover dette repræsentant for forretningsudvalget i KHIF Hallens bestyrelse.

Sekretær

Bente Ebbesen

sekretaer@kolt-hasselager-if.dk

4088 1993

Som sekretær og hovedbestyrelsesmedlem er Bente personen, som ved hvad der bliver besluttet på møder og har fingeren på pulsen. Dette er imens at hun samtidig er repræsentant i sponsorudvalget for KHIF.

Suppleant

Peter Lynnerup

peter_lynnerup@hotmail.com

6134 9949

Samt formand for de enkelte afd.

Formand for KHIF Gymnastik

Gitte Tang Kristensen

gitte@tangkristensen.dk

7220 1095

Formand for KHIF fodbold

Frederik Bonnez

frederik.khif@gmail.com

4186 2903

Formand for KHIF fitness

Susanne Kjær

susanne.kjaer@webspeed.dk

2167 3733

Formand for KHIF badminton

Svend Erik Hejl

svenderikhejl@webspeed.dk

2162 4312

Formand for KHIF petanque

Ove Zaupper

vzaupper@gmail.com

2420 4801

Formand for KHIF tennis

Jesper Schneider

jws.scientometrics@gmail.com

2029 2781

Formand for KHIF håndbold

Louise Zaupper

lzaupper@icloud.com

2993 2857

Formand for KHIF volleyball

Michael Feile

michaelfeile@gmail.com

3118 1191

Revisor

Revisor

Dansk Revision

tbis@danskrevision.dk

87 33 12 03

Intern revisor

Kurt Nielsen

kk1@mail.dk

2277 2108

8628 7108

Årsmøder -
Generalforsamling

mere info .....

Borgermøde om Bering Beder vejen

Tirsdag 28.01.2020 kl.19-21
Lokalcenter Koltgården, Kunnerupvej 196

Mere info: (Facebook)
Kolt-Hasselager Fællesråd

KHIF Kunstgræs project

Facebook: KHIF


 Ny tilbygning
Fitness-lokale

 

Mange billeder